Враження, уподобання, уривки думок, нотатник etc

18 вересня 2011

Нещасні млинці

Просто страх, як я можу все зіпсувати на кухні. Сашко тиждень тому вперше робив млинці і в нього одразу вони вийшли тоненькі, рівномірно підсмажені і дуже смачні. Сьогодні я вирішила спробувати теж, робила по тому ж рецепту з тією ж послідовністю.
Тісто розтікається по сковорідці нерівномірно, з пухирцями і утовщеннями, не перевертається на інший бік (пробувала лопаткою, виделкою, перевертанням), точніше, перевертається, але з недопустимими наслідками.
В результаті вийшло десь 5-6 млинців неапетитного зіжмаканого вигляду і неоднорідного кольору, на тарілці виглядають так, що навіть я (невибаглива в їжі) без сліз не гляну. Терпіння на решту тіста не вистачило, тому вилила.
Не знаю, в чому була моя помилка: занадто гаряча чи холодна сковорідка, занадто мало чи багато на ній олії, може порція тіста була завеликою чи тісто загусте.

ПС: Оце зараз думаю: продовжувати завтра тренуватися (з ризиком зіпсувати ще порцію продуктів) чи дочекатися майстер-класу від чоловіка? Так хотілося перед ним похвалитися...

© Горобчик , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena