Враження, уподобання, уривки думок, нотатник etc

13 серпня 2013

Смартфон

На день народження Саня подарував мені перший в моєму житті смартфон. До того в мене колись була примітивна Нокія, а після (останні 6 років) - Sony Ericsson k510i. Останній функціонував лише в режимі "дзвінки та смс".
Тож перехід на смартфон Samsung Galaxy SII був, можна сказати, подією в моєму житті. Десь зо два чи три дні я не робила майже нічого, окрім "долубання" в налаштуваннях телефону, встановлення програм і т.п. - мене важко було відтягнути від нової цяцьки навіть задля перекусу.
Пройшло більше 2 тижнів, я, звичайно, вже награлася і трохи охолола, але все ще не нарадуюсь  цьому апарату.
Що для мене будо несподіванкою - це швидке розряджання батареї. Мій попередній телефон міг "триматися" 3-4 дні (на 6-му році свого існування. Звісно, я майже нічого ним не робила і більшу частину часу він проводив у режимі stand-by. Тут сам екран відповідає за 70% розходу батареї; він такий гарний, кольоровий, яскравий, барвистий, що не можу натішитись.
З Анрошою у мене зовсім інші стосунки: я постійно користуюся календарем, будильником (для організації занять англійською), досить часто роблю замітки в Evernote. Попервах я активно тестувала фотоапарат, хоч це швидко набридло робити в приміщенні. Я не так часто користуюся телефонним браузером та іншими програмами, аналог яких є на домашньому ПК, оскільки майже постійно вдома і не маю портеби даремне дрейнити батарею. Зате роблю це безбожно, граючись в Oregon Settler.
Читала, що вийшло оновлення 4-го андроїда для мого телефону, але не знаю, як його встановити. Писали, що через Kies (десктопну версію), але я не знаю, де там що натискати, щоб воно оновилося. Так розумію, що тем, де "Версія прошивки", але опції оновити немає. Якщо хтось дасть пораду стосовно оновлення до ICS, прийму з вдячністю.

© Горобчик , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena